Naruto Ultimate Ninja Heroes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Ultimate Ninja Heroes

Site Yapım Aşamasındadır

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hoş geldiniz

Team 3 antrenman

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Clan : uchiha

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 3:31 pm

Antrenmanlarımız öncekine oranlı sistemli olacak ve saatli olacak kaçıran arkadaşlar için özel ders verebilirim ve ilk antrenman saat 19:00 de

En son Harazaki Uchiha tarafından Paz Haz. 14, 2009 6:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:16 pm

Krasus erkenden antrenman sahasına gelmişti etrafta kimseler yoktu dün geceden beri uykusuz olan krasus sensei gelmeden hazır olmak istiyordu el mühürlerini yapmayı denedi ardından hepsini tek tek akından saydı sonra yavaş yavaş tekrarladı.Bunshin no jutsu yapmak istedi ama sensei gelene kadar kendini yormak istememişti zaten geceden kalma bir yorgunluk vardı üstünde yinede pozisyonunu aldı ellerini birleştirdi ''bunsh'' dedi ve aniden esnedi geri geri kendini yere attı ardından uyumaya başladı.
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:24 pm

Shina sıkılmıştı antrenaman yapmak istemiyordu yavaş yavaş kapıyı araladı içeride yatan birisi vardı biraz kızmıştı galiba takım arkadaşı tembeldi neyse aha orda guzel kokuyordu öğretmenini beklemek için oturdu o ara birden antrenman yapma isteği gelmişti nedense butun muhurleri yapmaya başladı ve soledi sonra takım arkadaşınınyanına oturup uyanmasını bekledi ama merakına yenildi ve onu uyandırdı "merhaba galiba takım arkadaşımsın benim adım Shina" dedi

En son Hyuuga Shina tarafından Paz Haz. 14, 2009 5:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:31 pm

Krasus kafasını hafifçe yana çevirdiğinde yanında bir kızın oturduğunu gördü krasus utanmış bir şekilde aniden doğruldu.''Şey kusura bakma uyuya kalmışım.Krasus.''Krasus kıza doğru yavaş bir şekilde elini uzattı ve yavaşça kızın elini sıktı.*Umarım uyurken horlamamışımdır* diye sesli bir şekilde düşündü ardından öksürdü.
''Daha derse çok var neden bu kadar erken geldin?''

En son Misaki Krasus tarafından Paz Haz. 14, 2009 5:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:36 pm

Shina hafifçe gülerek yok horlamadın merak etme bu arada menmun oldum bende.
Erkenmi geldim hiç bilmiyorumki nezaman başlıyacağını dersin nezaman başlıyacak ders bilseydim daha geç gelirdim neyse gelme iyi olmuş benden once öğretmen geleseydi kızabilirdi dedi bu aradaayağ kalktı ve kalkması için takım arkadaşına yardım etti.
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:45 pm

Krasus nazikçe Shinanın elini tutarak ayağa kalktı ardından üstünü temizledi.Yatarken dağılmış saçlarını düzeltti.''Evet bencede erken gelmen iyi oldu sensei beni uyurken görseydi çok kızabilirdi ilk izlenim önemlidir''dedi ve ardından gülümsedi.Krasus ilk dersi için biraz heyecanlıydı üstelik takımda bir kız olması onun rezil olma ihtimalini arttırmıştı bu onun canını sıkıyordu.
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:51 pm

Shina'nın canı sıkılmıştır birden sensei gelsede derse başlasak diye can atmaktadır sanki Krasus'unda canı sıkkın gibi gözüküyordur dışarı çıkıp senseini yollarını gözlemeye başlamıltır çok gecikmiş olabilir yada gerçekten Shina çok erken gelmişti Krasus'a asıl ders nezaman balıyacak diye soru sormaya içeri girdi Shina Krasus'a normalde ders nezaman başlıyacaktı diye sorar.
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:57 pm

Shina bir anda dışarı çıkmıştı krasus acaba onu sıktım mı diye düşünürken shina tekrar içeriye girmişti anlaşılan oda çok heyecanlıydı.''Sey birazdan gelmiş olur sanırım bende tam olarak bilmiyorum ama bir saattir bekliyoruz''Krasus ta tam olarak zamanı bilmiyordu ama birazdan gelmesi lazımdı.
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:22 pm

Harazaki gelenleri gördü ve yanlarına yaklaşarak ''Üzgününüm hayat yolunda kaybolmuşum''der ve onları antrenmanı yapıcakları taşlık alana götürür ''Burada nehirler ve ağaçlar fazla burada iyi bir chakra antrenmanı yapabilirsiniz fakat ilk önce size teorik bilgiler vericem''der.
---Ninjutsu,genjutsu ve taijutsuyu akademide öğrenmiştiniz ve burada bunların gerçek yaşamda karşılıklarını öğreneceksiniz bunların yanında sinjutsu,kinjutsu ve fuinjutsuyu derslerimizde işleyeceğiz hatta bazı arkadaşlarımız bunlara sahip bile olabilirler ilk olarak dersimde sizlere chakra kanallarını anlatacağım bu chakra kanalları sayesinde chakra dediğimiz enerji vucudumuzda serbestçe dolaşabilir bunlar lenf sistemiyle desteklenmekte olup midemizde depolanabilir chakra bi nevi hayattır ve bunu kontrol etmemiz biz ninjalar için çok önemlidir.Bu sayede jutsuları ve ağaca tırmanma suda yürüme ve kuklaları hareket ettirme gibi işlemleri yerine getirebiliyoruz.Ayrıca chakramızın artmasını ve azalmasını sağlayan scrollar ve soldier piller vardır buraya kadar sorusu olan varmı.?...''
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:25 pm

Shina senseini iyice dinlemişti ve benim sorum var nezaman antrenmana başlıyıcaz diye sordu bu arada burada neyapacaklarınıda sordu sensei galiba bu kısmı solemişti ama tam olarak duyamadı bi ara nehrin sesi çok yükselmişti çünkü.sorucakları bukadardı ama derse nezaman başlıyacaklardı bunuda merak ediyordu ama söylemedi

En son Hyuuga Shina tarafından Paz Haz. 14, 2009 6:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:26 pm

Sensei nin anlattıkları basitti krasus neredeyse hepsini anlamıştı birazını zaten akademide öğrenmişti sorucak bir soru aradı ama hepsini anladığından bir soru bulamadı.
''Benim sorum yok güzel anlattınız''
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:36 pm

''Güzel,size antrenmanlarla ilgili olarak çalışmamız bittiğinde bir kağıt veririm o zaman sorunlarda ortadan kalkar ilk olarak mutlak konsantrasyon sağlamalı ve chakra kanallarınızdaki chakraların yer değiştirmesini ve hareket etmesini sağlayan chakra kapılarını hissetmeye çalışın.Chakramız midemiz tarafından üretilir ve barındırılır,chakrajnızı işaretleyin ve onu kontrol etmeye çalışın sonraki adımınız bu kapıların yerlerini tespit ederek bunları vücudunuzdaki her hangi bir noktaya aktarmayı deneyeceksiniz ve bu sayede ağaçta yürüme ve suda yürüme gibi kavramları oluşturmuş olacaksınız sizlere elment testi yapıp bu testle jutsu geliştirmeniz ive clanınızın ship olduğu kekegenkai teknikleriniz öğrenmeniz için yardım edeceğim.''der ve ellerini koç el işaretini yaptıktan sonra chakrasını ayaklarına doğru hareket ettirir ve suda yürümeye başlar daha sonra öğrencilerine ağaçta nasıl yürüneceğini gösterir ve onların daha sonra tekrar etmeleri gerektiğini yarın bunlarda ustalaşmış olmalarını istediğini söyler ve öğrencilerinin yüzüne bakar ve ''bunu başarırsanız yarın çok büyük ilerlemeler yaşayabilirsiniz'' der.Bunun öğrencilerine bir güç katacağını düşünür ve tepkilerini bekler....
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:44 pm

Krasus anlatılanları iyice dinlemişti şimdi denemek istemişti ama senseinin bunları yarın deneyeceksiniz demesi hayallerini yıkmıştı ama yinede denemek istiyordu içinde bir heyecan vardı.Senseinin ellerini kullanmadan ağaçta yürümesi onu etkilemişti heyecanla diğer anlatıcaklarını dinlemeye başladı bunların hepsini aklına yazıyordu.
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:46 pm

Shina söylenenleri dikkatlice dinlemekle kalmamış yavaş yavaş chakrasını hissetmeye çalışmıştır tabiki başaramadığı için bırakmıştır bu iş biraz basit gibi görünsede zor olduğunu anlamış ve yarın deneyecekleri için evde çok çalışacaktır bu çalışmada iyi şeyler kaydedeceğini inanı yordur ve derse geri döner ve senseini dinlemeye başlar.
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:53 pm

Harazaki öğrencilerinin bakışlarındaki heyecanı sezer gibiydi ve onlara ufak bir parşömen dersi vermek istedi
''parşömen bir çok ninja için hayat kurtarıcı ve yardımcıdır, bir weapon parşömeniyle binlerce silah yaratabilir ve summon parşömeniyle devasa yaratıklar çağırabilirsiniz aranızda bir kişiye bende summon tekniklerini ve jutsularını öğreticem isteyen arkadaşlarımız yarın bana jutsularında ne kadar usta olduklarını gösterirler ve beni etkilerlerse onlara bu teknikleri öğreticem bu teknik ileri boyutlarında ölüleri bile diriltebilecek kadar bir güç kazanırsınız.''der ve onlara antrenman programını verir.

shina sabah 10
krasus öğlen 12-13
shugo akşam üstü 14-15

Arkadaşlar tekniğinizi evlerinizde öğrenin yarın öğrenmiş olarak gelirseniz iyi olur
zar puanı 14 ü geçmeli ve 4-5 mesaj yazmalısınız zar puanınız 14 ü geçtiyse 4 geçmediyse 5

Ağaca tırmanmak ve suda yürüme antrenmanı ayrı yapılmalıdır.
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:59 pm

Shina eve gitmek için hazırlanmaya başladı çıkmadan önce çok çalışacağım diye şartlandırdı kendini ve Krasus'a iyi akşamlar diyerek çıktı zıplaya zıplaya evlerin üstünden evine gidiyordu evine gelicekken karnı acıktı annem bana güzel yemek yapmışdır diye daha çok hızlandı evinin kapısının önüne gelince yemek kokuları onu mutlu etti ve kapıyı çaldı.
Misafir
Misafir

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:00 pm

Krasus sevinçli bir şekilde parşomeni alır biraz inceledikten sonra çantasına koyar sensei yi selamlar ardından koşarak shinanın peşinden gitti shinanın yanına geldiğinde''Birşeyler yapmak istermisin sana ramen ısmarlayabilirim''
Krasus umut dolu bakışlarla shinaya baktı ardından cevabını bekledi.
Misaki Shugo
Genin
Genin
Misaki Shugo

Clan : Misaki

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:44 pm

Rp out: Benim bir sorum olucak.Ben antremada falan yoktum.Bana parşomenimi kim vericek.Yada ben aldım mı?
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 8:00 pm

rp out:merak etme sana yarın özel ders vericem hızlı geçicez

En son Harazaki Uchiha tarafından Ptsi Haz. 15, 2009 10:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hyuuga Shina
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Shina

Clan : Hyuuga

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:39 am

Shina uzaktan birinin geldiğini görür bunu sensei nin olmasını diler o geldiyse hemen antrenmana başlarlar diye düşündü geldiği gibi dün öğretmenin verdiği ikinci parşömene bakmayı unutmuştu sensei gelince ona sorucatı ne işe yaradığını yavaş yavaş yüzü belirginleşiyordu galiba o senseiydi.
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:45 am

Harazaki öğrencisinin nereye baktığını anlamadı fakat hemen arkasında belirerek ''Kime bakıyorsun ben burdayım ''der ve ''Dün verdiğim ödevleri yaptın mı?''diye sorar çünkü bugün birebir teknikler üzerine çalışacaktır ve onun hazır olup olmadığını merak ediyordur.Daha önce onu ikna eden öğrencisine summoning jutsu öğreticeğini söylemişti bakalım gerçekten onu etkileyebileceklermiydi.
Hyuuga Shina
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Shina

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:47 am

Shina evet sense ödevlerime çalıştım ve başarılı olduğuma inanıyorum bu arada siz nezaman geldiniz ben sizi göremedim diye sordu ve antrenmana hemen başlamak için sabırsızlanıyordu Shina er yada geç başlıyacakları için öğretmenine sölemedi bunu.Bence sensei o na şaka yapmak istedi ordaki bir bunshin olabilirdi..
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 11:01 am

Harazaki öğrencisini antrenman alanında eğitmek için tekrar dağa çıkarttı ve onu o alana çıkardığında ''Sen bir Hyuugasın bu sebeple byakuganını geliştirmeli ve her hyuuga gibi kendi stilini oluşturmalısın ilk olarak byakuganını açmalı ve onu kontrol ederek insanların tanketsu(chakra odağı)larını görmek ve onlara vurarak onları kapamalısın bu temel bir hyuuga dövüş stilidir ve sen etrafında 360 derecelik bir yarım daire ile etrafını görebilirsin bunlar basit hyuuga bilgileri senden ilk iş olarak byakuganını kontrol etmeni isteyeceğim.''der..
Hyuuga Shina
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Shina

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 11:04 am

Shina sensei ni iyice dinler ve peki der yavaş ça pozisyon alır ve Byakugan!Der açmayı başarmıştır yanlız daha nasıl kontrol edeceğini bilmediği için senseinin konuşmasını bekliycektir "şimdi ne yapacağım sensei" die sorar sensi ne ve diyeceklerini aklına kazımak için hazırlanır.
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Team 3 antrenman Empty
MesajKonu: Geri: Team 3 antrenman   Team 3 antrenman Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 11:11 am

Byakuganı açılmıştı fakat daha bırakın chakra noktalarnı görmeyi 360lık daire tamamlanamamıştı işte bu yüzden Harazaki hemen ''Chakra konrolünü hatırla ve olabildiğince odaklan çevreyi hissed güçlü hyuugalar byakuganlarıyla kilometrelerce ileriyi görürler ve bunu odaklanarak yaparlar sende odaklanmalısın.''der ve bu işi tam olarak yapabilmesi için daha fazla antrenman yapması gerektiğini anlar chakrasını istediği düzeyde kontrol edemiyordur ve buda genç jouninin istediği şey değildi.

Gerekli olan zar puanı 15

Team 3 antrenman
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Team 2 Takım Çalışmaları
» Team 1 takım antremanları