Naruto Ultimate Ninja Heroes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Ultimate Ninja Heroes

Site Yapım Aşamasındadır

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hoş geldiniz

Team 2 Takım Çalışmaları

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

Clan : Yami

Team 2 Takım Çalışmaları Empty
MesajKonu: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:00 pm

Team 2 çalışmalarını burada yapacaktır.Antremanlar hergün saat 20:00 da yapılacaktır.Antremanlar sırasında öncelikle chakra antremanı yapıcak ardından jutsu öğrenilcek ve jutsuları prtaikleştirmek amacıyla görevlere çıkılacaktır...

Takım çalışmalarına 5 defa katılmayan takımdan çıkartılır...

Hiroshi
Yasuo

En son Yami Unagi tarafından Paz Haz. 14, 2009 7:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Hiroshi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi

Clan : Taksuki

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:04 pm

Hiroshi öğretmenin söylediği saatte yerine geldi ve öğretmenini beklemeye koyuldu.
Aynı zamanda içinden bir kaç şey geçiriyordu bunlar:
"Acaba bugün neler öğreniceğiz,napacağız,hangi jutsuları çalışacağız''dedi
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

Clan : uchiha

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:14 pm

Uchiha Harazaki görev sonrası yorgunlukla antrenman salonuna gelirken yolda bir ramenci görür açlıktan gözü kararan genç hemen fırlar ve bir tavuklu ramen alır yoluna devam etmektedir ve aynı anda yemeğini yemektedir derken kendini antrenman salonunda bulur ve senseisini beklemeye başlar
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:19 pm

Unagi ağacın üzerinden öğrencilerini izlerken bir kişinin gelmediğini farketti.Bunun üzerine aşağıya indi öğrencileri ile tanışma zamanın geldiğini düşünüyordu.

"Hmm demek öğrencilerim sizlersiniz.Ancak bir kişi eksiksiniz sanırım.Bugün umduğunuz gibi olmayacak biliyorum ama sadece tanışma ile geçecek.Öncelikle ben öğretmeniniz Yami Unagi.yami klanının üyesiyim.Ayrıca 17 yaşındayım.Bu kadar bilgi benim için yeterli sanırım.Şimdi birazda siz kendinizi tanıtın."
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:22 pm

''Ben Uchiha Harazaki Uchha clanının bir ferdiyim 7 yaşındayım tanıştığıma memnun oldum amacım konohayı eski şanına ve şöhretine kavuşturmak ve gizli sharingan teknikleri üzerinde çalışmalar yapmak.''der ve son derece kendinden emin bir şekilde yerine oturur.
Hiroshi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:24 pm

"Ben Hiroshi,Taksuki clanın bir üyesiyim.12 yaşındayım."
"Ayrıca bir kaç kişiden bazı şeyleri almak zorundayım"
Bu cümle ağzına gelene kadar güler yüzlü sevimli bir çocuk olan Hiroshi aniden ciddileşti ve yüzü biraz korkulacak bir hal aldı.Sonrada bu kadar bilginin yeteceğini düşünürek yerine oturdu.
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 8:13 pm

"hmm kısa ve açıklayıcı.Güzel bunu sevdim.Bundan sonra birlikte çalışacağız ve antreman yapacağız.Bugün isterseniz tanışmamızın şerefine size ramen ısmarlayayım ama bu sadece bugüne mahsus yarın sıkı bir antreman sisi bekliyor olacak."
diyip gülümser.İchuraku Ramende yemek yedikten sonra ise ikisinede ikişer parşomen verir Unagi.
"Bu parşomeni iyice ezberleyin.Yarınki çalışmalarda size yardımcı olacak.Kırmızı(ikinci parşomen) parşomeni yarın sabah kullanın işinize yarayacaktır."

Not:İlk parsomende chakra kontrolü sözel bir biçimde anlatılmıştır.İkinci Parşomen ise br tür sealdır ve chakra akışını belirli bir süreliğine arttırır.
Harazaki Uchiha
Genin
Genin
Harazaki Uchiha

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 8:35 pm

rp out: Scroll çalışmasını ayrı bir rp ile bildiriyimmi
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 9:18 pm

evler bölümünde yazabilirsin scroll çalışmasını.
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:20 pm

Harazaki ve Takashi Takımdan çıkarılmıştır yerine Team 2 de olmak isteyen genin aranamaktadır başvuruları bana ÖM ile bildirin lütfen
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:34 pm

rp out:Yendien girebilirmiyim
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:36 pm

ÖM e cevap yaz yada msnden halledelim tekrar takımıma gelmeni isterim...
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:36 pm

rp Out:ÖM e cevap yaz yada msnden halledelim tekrar takımıma gelmeni isterim...
Hiroshi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:19 pm

Hiroshi kunai çalışmasından geliyordu ve nefes nefese idi çünkü 17 dk geç kalmıştı eğer önüne çıkan insanlar ve annesi çağırmasa geç gelmezdi.Çok yorulmuştu ve antrenman bölgesine geldi ama kimse yoktu bir oh çekti ve "Gerçekttende tek geç kalan ben değilim"diyip oradaki bir yere çömdü ve öğretmenini beklemeye başladı.
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:25 pm

"Hayat yolunda mı kayboldun yoksa?"
Unagi'nin yüzünde bir gülümseme vardı.
"Diğer arkadaşların bugün antremana gelmiceklerini bildirdiler o yüzden teke tek çalışacağız."
Unagi arkasındaki ağaçtan destek alarak yerden kalktı.Üzerinde kalan otları ise elleriyle temizledi.
"Şimdi biraz teknik birşeyler anlatacağıma rdından uygulamaya geçeceğiz.Chakra bizim hayat enerjimizdir eğer Chakramız kalmaz ise bizde hayattan koparız bu yüzden tekniklerinizi yaparken kendinizi fazla zorlamayın.Chakramızın ana merkezi midemizdir ve lenf sistemi ile bir uyum içierisindedir chakra dolaşım sistemimiz.Bu chakra dolaşım sistemimizin 8 adet kapısı vardır.Bu 8 kapıda chakralarımız denetlenir ve düzenli bir şekilde vücudumuzda yayılması sağlanır.Şimdi mutlak konsantreasyon sağla ve Chakranı hissetmeye çalış"
Hiroshi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:31 pm

Hiroshi "tamam" dedi ve konsantrasyon sağlayarak çakrasını hissetmeye çalışmaya başladı bu onun için kolay lokmaydı ve hissettiğine emindi.Her saniye daha da iyi konsantre oluyordu.Öğretmenine baktı ve "Bu iş benim için çocuk oyuncağı jutsulara geçsek hemen daha iyi olmazmı bir sürü jutsu öğrenmek istiyorum"dedi.
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:36 pm

"Jutsuları öğrenmek için chakran üzerinde kusursuz bir hakimiyetin olmalı.Bu nedenle ilk olarak chakra yoğunlaştırma çalışacağız."
Unagi Hiroshi'ye doğru birkaç adım atar ve yanına gelir.Elini uzatarak Hiroshinin dirseği ile bileği arasındaki bölgeye dokunur.
"Madem chakra yoğunlaştırmada iyi olduğunu düşünüyorsun o zaman chakranı tam benim dokunduğum yerde oluştur.Eğer başarabilirsen direk jutsu öğrenmeye geçeceğiz."

Not:en az 16 ve üzeri
-2 deneyimsizlik
Hiroshi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:38 pm

Hiroshi çakrasını öğretmeninin dokunduğu yerde toplamaya başlamaya çalıştı acaba olucakmıydı diye içinden düşünüyordu.
Zero Uchiha
Lider Jounin
Lider Jounin
Zero Uchiha

Clan : Uchiha

Özellikler
HP HP:
Team 2 Takım Çalışmaları Left_bar_bleue100/100Team 2 Takım Çalışmaları Empty_bar_bleue  (100/100)
MP MP:
Team 2 Takım Çalışmaları Left_bar_bleue100/100Team 2 Takım Çalışmaları Empty_bar_bleue  (100/100)
Altın : 98652

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:38 pm

'Hiroshi' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik' : 4
https://narutotr-rp.yetkin-forum.com
Hiroshi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:40 pm

Hiroshi "of of bu sefer olmadı ama bir şans daha istiyorum sensei"dedi ve öğretmenin vereceği cevabı bekliyordu.İçinden kötü düşünceler geçiyordu."Ya başaramazsam ya olmazsa evde çok iyiydim şimdide yapabilirim evet yapacağım"dedi ve öğretmenin vereceği cevabı bekledi.
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:43 pm

"Hmm bu övündüğün chakra kontrolü mü? dalga geçiyor olmalısın."
Unagi şaşırmıştı.Bu kadar övündükten sonra son derece zayıf bir chakra yoğunlaşmasıydı.
"Chakranı yoğunlaştırmak için öncelikle iyice konsantre olmalısın ardından vücudundaki chakra yollarını hisset.Chakranı yoğunlaştırmak istediğin bölgeye doğru chakra akışını şekillendrmeye çalış.Başlarda zor gelsede zamanla hiç zorlanmayacak hatta bir zaman sonra refleks haline gelecektir.Şimdi bir kere daha dene ama bu sefer yapsanda jutsuya geçmeyeceğiz"

Unagi oldukça keyifli görünüyordur dışarıdan.
Hiroshi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:48 pm

Hiroshi:"Of dedi neden jutsuya geçmiyoruz?"
"Bunu başarabileceğime eminim"dedi ve çakrasını elinde toplamayı planladı yandaki koca kayayı tek vuruşta bölmeyi planlıyordu
Hiroshi:"Haaaaaaaaaaaaa" dedi ve ......

En son Hiroshi tarafından Paz Haz. 14, 2009 7:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zero Uchiha
Lider Jounin
Lider Jounin
Zero Uchiha

Clan : Uchiha

Özellikler
HP HP:
MP MP:
Altın : 98652

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:48 pm

'Hiroshi' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik' : 14
https://narutotr-rp.yetkin-forum.com
Yami Unagi
Jounin
Jounin
Yami Unagi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:57 pm

"güzel ancak hala yeterli değil."
Unagi öğrencisine göstermek için yakındaki gölün yanına gitti.
"Şimdi chakranı yoğunlaştırmanın sonuçlarını göstereceğim."
Unagi ayaklarında yoğunlaştırdığı chara ile suyun üzerinde yürümeye başladı ve yaklaşık 10 adım ardından Hiroshi ye baktı.
"İşte böyle.Bunu başarmanı istiyorum.Suyun üzerinde durabilene kadar buradan gitmiyoruz ve sana jutsu öğretmiyorum."
Unaginin yüzünde bir gülümse vardı.
"Şimdi göster bana kendini "
Hiroshi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi

MesajKonu: Geri: Team 2 Takım Çalışmaları   Team 2 Takım Çalışmaları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 8:00 pm

Hiroshi,Unagi ye ters gözle baktı ama öğretmeniydi.
"İyi tamam kusursuz şekilde yürürsem jutsu öğretirmisin"dedi aklından daha inatlaşmak geçiyordu.
Şimdi içinden biraz ayaklara,ayaklara gibi sözleri tekrarlamıştı.
"oraya geliyorum"dedi ve ......

Team 2 Takım Çalışmaları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Team 1 takım antremanları
» Team 3 antrenman