Naruto Ultimate Ninja Heroes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Ultimate Ninja Heroes

Site Yapım Aşamasındadır

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hoş geldiniz

Konshin Nara

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Konshin Nara Empty
MesajKonu: Konshin Nara   Konshin Nara Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 8:46 pm

Ad - Soyad; Akazukin Konshin
Kişisel Özellikler; Ehem, kendimi anlatmak zor olucak ama. Tamam, hadi başlayalım. Nara Clanı'nın dahisi olarak görülürüm. Hatta, eski üyelerden; Nara Shikamaru ile aynı seviyedeyim. Ama ben onun kadar uyuşuk değilim. Araştırmacı bir kişiliğe sahibim, herşeyimi, önce kendime kanıtlar sonra insanlara açıklarım. Plân yapma yeteneğimi, gücüm ile birleştirebiliyorum. Savaş anında bile, düşünebiliyorum ki bu beni *Shikamaru*'dan ayıran özellik. Cesur ve biraz da deli bir karaktere sahibim. Çok fazla, kimseye bağımlı kalmam. Her zaman, göründüğüm gibi olmuşumdur. Çok fazla konuşup, insanları sıkmayı sevmem. Zaten, beni fazla konuşturamıcağınız için. İnsanları, bir oyun gibi görürüm! Bu yüzden, hepsi ile birilerini yemeye çalışırım. Dayanışma, benim için önemlidir. Asla, tek başıma çalışırım diye birşey söylemem. Klanımın, Sharingan ve Byakugan'a göre daha yüksek bir seviyede olduğunu düşünürüm. Çünkü, gölgeleri kullanabilmek, kişinin saldırıyı nereden geleceğini görmesini engellemek ile aynı şey. Bu özelliği, düzgün kullanabilirsen; Çok güçlü olduğunu herkese kanıtlarsın.. Katanam benim herşeyimdir, çoğu gölge jutsumu onunla birleştiririm. Böylece, daha etkili saldırılar geliştirmişimdir her zaman. Genellikle, ağzımın içinde şarkı mırıldanarak yürürüm. Seviyorum bu şekilde, yürümeyi. Kavga anlarında bile oluyor bazen. Kişilerin, artizlenmesine asla dayanamam, bu yüzden kesinlikle bir dövüş çıkar. Gözüm karadır, aklıma geleni yaparım. Sinirliyken gözüm kimseyi görmez, bu da benim en kötü özelliklerimden biridir. İçimde her zaman, ikinci bir kişiliğim vardır. Bu yüzden, arada bir kendi kendime konuşurum. İnsanlarla, anlaşmak istersem, bunu başarır. Konuşmak istemezsem, bunuda başarırım. İnsanlara, istediğim elektriği verebilme yeteneğine sahibimdir. Bunu, doğru yerde kullanabildiğim zamanlarda oluyo, kullanamadığım zamanlarda.
Rütbe; Chuunin - Köyüne Herşeyiyle Bağlı -
Klan; Nara
Kekkai Genkai; Kage
Elementi; Suiton
Yatkın olduğu Doujutsu; Ninjutsu - Taijutsu

En son Nara Konshin tarafından Çarş. Haz. 10, 2009 8:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zero Uchiha
Lider Jounin
Lider Jounin
Zero Uchiha

Clan : Uchiha

Özellikler
HP HP:
Konshin Nara Left_bar_bleue100/100Konshin Nara Empty_bar_bleue  (100/100)
MP MP:
Konshin Nara Left_bar_bleue100/100Konshin Nara Empty_bar_bleue  (100/100)
Altın : 98652

Konshin Nara Empty
MesajKonu: Geri: Konshin Nara   Konshin Nara Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 1:16 am

Onay
https://narutotr-rp.yetkin-forum.com

Konshin Nara
1 sayfadaki 1 sayfası